Вчені спростували припущення, що ракові клітини є гомогенними

Кожна клітина пухлини є унікальною. Вчені спростували всі припущення про те, що якщо провести аналіз окремого фрагмента, то можна отримати фізіологічний і генетичний склад всієї маси.

Дослідники прийшли до висновку, що рак є хворобою, яка рухається за тим же принципом виживання, який був в еволюції Дарвіна. У пухлин, однак, окремі клітини постійно розвиваються.

Вчені також акцентували увагу на тому, що для кожного пацієнта необхідно виписати індивідуальний план лікування, тому що кожна клітина є унікальною. Для того, щоб приступити до вирішення цієї головоломки, фахівці розробили підхід виведення еволюційного шляху пухлинних клітин шляхом розгляду двох типів мутацій – соматичне число копій змін і однонуклеотидних змін, отриманих з декількох зразків, узятих у одного пацієнта. Загалом, еволюція пухлини включає накопичення мутацій всіх типів в сукупності впливаючих на придатність клітин.

Автор експерименту підкреслив, що ця різнорідність сприяє до відмов цільової терапії і до лікарської стійкості на основі старого мислення, що клітини є гомогенними. Результати дослідження були опубліковані в науковому журналі Праці Національної академії наук».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh