Авторські статтіНовини

Спад економіки шкідливий для здоров’я

Дослідники з Лондонського міського університету з’ясували, що спад економіки шкодить здоров’ю. Крім іншого, на здоров’я впливає і реакція на події.

Дослідження зайняли період часу, який включає в собі 2008 – 2015 роки. Дата була взята не випадково, тому що є початком економічної кризи у Європі.
Статистика країн мала різні показники між собою, навіть якщо порівнювати тільки європейський регіон, але один показник залишався незмінним. В цей час сильно збільшилася кількість людей, які скоїли суїциди, а також отримали різні психологічні захворювання.

Крім проблем з економікою, має також значення і те, як на це відреагує уряд країни. Вчені заявили, що владі в разі проблем варто не допускати паніки серед населення, інакше реакція на ситуацію може викликати більше проблем зі здоров’ям, ніж сама економічна криза.

В даному випадку проблеми несуть в собі чисто психологічний фактор, і в такому випадку, якщо раптом виникають якісь проблеми зі здоров’ям, то потрібно звертатися в першу чергу до відповідних лікарів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України