Спад економіки шкідливий для здоров’я

Дослідники з Лондонського міського університету з’ясували, що спад економіки шкодить здоров’ю. Крім іншого, на здоров’я впливає і реакція на події.

Дослідження зайняли період часу, який включає в собі 2008 – 2015 роки. Дата була взята не випадково, тому що є початком економічної кризи у Європі.
Статистика країн мала різні показники між собою, навіть якщо порівнювати тільки європейський регіон, але один показник залишався незмінним. В цей час сильно збільшилася кількість людей, які скоїли суїциди, а також отримали різні психологічні захворювання.

Крім проблем з економікою, має також значення і те, як на це відреагує уряд країни. Вчені заявили, що владі в разі проблем варто не допускати паніки серед населення, інакше реакція на ситуацію може викликати більше проблем зі здоров’ям, ніж сама економічна криза.

В даному випадку проблеми несуть в собі чисто психологічний фактор, і в такому випадку, якщо раптом виникають якісь проблеми зі здоров’ям, то потрібно звертатися в першу чергу до відповідних лікарів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh