Авторські статтіНовини

Вчені: Смартфони можуть негативно впливати на особисте життя людини

Згідно думки американських фахівців, смартфони можуть мати достатньо негативний вплив на інтимне життя людей. Дослідження проводили експерти Національного центру вивчення думки населення.

Згідно з результатами дослідження, проведеного американськими фахівцями, смартфони можуть виступати в якості досить вагомої причини для руйнування шлюбних і цивільних взаємовідносин пари.
Дослідження показало, що на першому місці у опитаних даної категорії причин знаходяться серйозні фінансові проблеми, на другому – незадоволення в сексуальному житті, на третьому – відсутність дітей. Смартфони опинилися на четвертому місці в цьому сумному» рейтингу. Більше сімдесяти відсотків опитаних соціальними дослідниками респондентів вказали на випробовуване ними відчуття сильного роздратування в ті моменти, коли партнер відволікається на свій смартфон.

Багато респондентів написали у своїх анкетах, що чим частіше їх друга половина заглядає в екран свого смартфона, тим більше невдоволення з їх боку, вона викликає. Саме тому фахівці настійно рекомендують людям «повертатися в реальне життя» і перестати жити віртуальним.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України