Авторські статтіТехно

Вчені: Скинута на Хіросіму атомна бомбу виробила в 2 рази більше радіації

Вчені вважають, що скинута влітку 1954 року на Хіросіму атомна бомбу виробила в 2 рази більше енергії і радіації, ніж передбачалося раніше.

Під час недавнього дослідження фахівці вирішили ще раз вивчити щелепу однією з жертв ядерного вибуху. Перший раз її вивчали ще в 1970-х роках. Тоді вчені вимірювали «парамагнетизм» кісток.

Магнетизм з’явився як результат впливу гамма-вивчення і рентгенівських променів. Останні є 2-ма основними продуктами ядерного вибуху. Ці речовини здатні викликати рак шкіри, масові опіки всього тіла і навіть мутації. Якщо ж говорити тільки про рентгенівських променях, то вони частенько провокують випадання волосся на всьому тілі.

Точні дані експерти отримали після того, як провели спектроскопію спинного резонансу. У підсумку була отримана величина, рівна 9,46 Грейс. Даний показати в 2 рази вище результату, який показало попереднє дослідження.

Щоб зрозуміти, як і чим рівні радіації відрізняються між собою, фахівці представили кілька прикладів. За словами вчених, при 1-4 Gy людині знадобиться повне переливання крові, щоб його організм зміг впоратися з побічними ефектами вимираючих клітин. Якщо ж говорити про 2 Gy, то шкіра потерпілого буде поступово відпадати, а при 4 Gy у пацієнта починає розвиватися смертельна форма онкології.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.