Вчені: Скинута на Хіросіму атомна бомбу виробила в 2 рази більше радіації

Вчені вважають, що скинута влітку 1954 року на Хіросіму атомна бомбу виробила в 2 рази більше енергії і радіації, ніж передбачалося раніше.

Під час недавнього дослідження фахівці вирішили ще раз вивчити щелепу однією з жертв ядерного вибуху. Перший раз її вивчали ще в 1970-х роках. Тоді вчені вимірювали «парамагнетизм» кісток.

Магнетизм з’явився як результат впливу гамма-вивчення і рентгенівських променів. Останні є 2-ма основними продуктами ядерного вибуху. Ці речовини здатні викликати рак шкіри, масові опіки всього тіла і навіть мутації. Якщо ж говорити тільки про рентгенівських променях, то вони частенько провокують випадання волосся на всьому тілі.

Точні дані експерти отримали після того, як провели спектроскопію спинного резонансу. У підсумку була отримана величина, рівна 9,46 Грейс. Даний показати в 2 рази вище результату, який показало попереднє дослідження.

Щоб зрозуміти, як і чим рівні радіації відрізняються між собою, фахівці представили кілька прикладів. За словами вчених, при 1-4 Gy людині знадобиться повне переливання крові, щоб його організм зміг впоратися з побічними ефектами вимираючих клітин. Якщо ж говорити про 2 Gy, то шкіра потерпілого буде поступово відпадати, а при 4 Gy у пацієнта починає розвиватися смертельна форма онкології.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh