Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: Щоб врятувати світ, необхідно перейти на рослинну їжу

До такого висновку прийшли британські фахівці. Щоб побороти зміна клімату, нестача води і забруднення навколишнього середовища, потрібно дотримуватися дієти, звану «флексітаріанскою».

Вчені висловили впевненість, щоб врятувати світ від головних напастей, потрібно зовсім небагато. Всього лише перейти на рослинну їжу.

Також необхідне скорочення обсягів харчових відходів і підвищення продуктивності в сільському господарстві. Воно істотно впливає на кліматичні зміни виснаженням запасів прісної води та забрудненням довкілля надмірною фосфором і азотом.

Фахівці провели оцінку того, яким потенціалом володіє «флексітаріанска дієта» з точки зору свого впливу на кліматичні зміни. Згідно цій дієти допускається незначна кількість прийому в їжу тваринних продуктів. Наприклад, це може бути одна порція червоного м яса за тиждень.

У разі, якщо жителі всього світу перейдуть на цю дієту, то відбудеться зменшення викидів парникових газів від сільськогосподарського виробництва більше, ніж у два рази.

Одним правильним є харчуванням справа, природно, не обмежується. Потрібно підвищення врожайності на орних землях і більш раціональне використання водних ресурсів. Також необхідно обмеження використання добрив.

Вчені впевнені, що Земля в змозі прогодувати 10 мільярдів населення. Однак для цього потрібно змінити стиль по споживанню їжі, а також способи її виробництва.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.