Вчені розрахували середню довжину статевого члена у чоловіків

Учені вирішили не довіряти на слово чоловікам і самостійно виміряти статеві члени чоловіків, щоб з’ясувати, який розмір достовірно є середнім для жителів планети.

 

У дослідженні, присвяченому з’ясуванню середнього розміру члена чоловіків нашої планети, вчені вирішили покластися на вимірювання практикуючих лікарів. Вони підкреслюють, що чоловіки нерідко завищують свої показники, тому довіряти на слово в цьому плані їм не можна.

В результаті підрахунку середнього розміру «побувало» 15 тисяч 521 пенісів білих чоловіків з усієї планети. Вчені розповіли, що в середньому довжина статевого органу чоловіка в неерегованному стані дорівнює 9,16 сантиметрам, а в збудженому — 13,12 сантиметрів.

Вчені відзначили, що дуже великі або дуже маленькі члени у чоловіків зустрічаються вкрай рідко, тому середній розмір найчастіше наближений до реального. Дослідники підкреслили, що за час розрахунків не виявили ніяких закономірностей між розміром статевого члена і національністю чоловіків, також довжина пеніса ніяк не співвідносилася з іншими вимірами тіла — довжиною носа, розміром ноги або руки.

Вчені впевнені, що за допомогою достовірної інформації про середню довжину пеніса зможуть позбавити багатьох чоловіків від набутих комплексів з цього приводу із-за нав’язаних ЗМІ та порнофільмами стереотипів про середню величину статевого члена.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh