Життя

Вчені розрахували середню довжину статевого члена у чоловіків

Учені вирішили не довіряти на слово чоловікам і самостійно виміряти статеві члени чоловіків, щоб з’ясувати, який розмір достовірно є середнім для жителів планети.

 

У дослідженні, присвяченому з’ясуванню середнього розміру члена чоловіків нашої планети, вчені вирішили покластися на вимірювання практикуючих лікарів. Вони підкреслюють, що чоловіки нерідко завищують свої показники, тому довіряти на слово в цьому плані їм не можна.

В результаті підрахунку середнього розміру «побувало» 15 тисяч 521 пенісів білих чоловіків з усієї планети. Вчені розповіли, що в середньому довжина статевого органу чоловіка в неерегованному стані дорівнює 9,16 сантиметрам, а в збудженому — 13,12 сантиметрів.

Вчені відзначили, що дуже великі або дуже маленькі члени у чоловіків зустрічаються вкрай рідко, тому середній розмір найчастіше наближений до реального. Дослідники підкреслили, що за час розрахунків не виявили ніяких закономірностей між розміром статевого члена і національністю чоловіків, також довжина пеніса ніяк не співвідносилася з іншими вимірами тіла — довжиною носа, розміром ноги або руки.

Вчені впевнені, що за допомогою достовірної інформації про середню довжину пеніса зможуть позбавити багатьох чоловіків від набутих комплексів з цього приводу із-за нав’язаних ЗМІ та порнофільмами стереотипів про середню величину статевого члена.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України