Авторські статтіЗдоров'я

Вчені розповіли секрет омолодження шкіри після зими

Після осінньо-зимового періоду шкіра тьмяніє і виглядає втомленою. Вчені провели дослідження, в результаті якого знайшли спосіб відновлення шкіри після зими.

Жінки завжди приділяють велику увагу своїй шкірі, шукають можливості її омолодження, хоча це і не завжди вдається. Особливо втомленою і млявою шкіра виглядає після зими. Вирішити цю проблему взялися японські вчені, які провели ряд досліджень і знайшли шляхи вирішення проблеми.

Встановлено, що найкращим способом боротьби зі старінням шкіри є вітамін С. В ході лабораторних досліджень встановлено, що для боротьби зі старінням необхідно 24% цього вітаміну наносити на обличчя у вигляді масок і кремів, а 75% вживати з їжею або у вигляді вітамінних комплексів.

Нагадаємо, що раніше вчені вже встановили – добова норма вітаміну С становить 100 мг. Але якщо людина має шкідливі звички, то норма збільшується в 1,5-2 рази. Відомо, що найбільша концентрація вітаміну в чайному листі, тому необхідно вживати щодня близько трьох літрів зеленого чаю або по десять таблеток пресованого чайного листа. Замінити чай можна полуницею, мандарині, ківі, чорниці або солодким перцем.

Японські вчені розповіли, що заморожені і сушені продукти з представленого списку мають менше вітаміну С, ніж свіжі. Тому їх можна замінити квашеною капустою або шипшиною. У косметичних цілях необхідно вибирати креми, що містять не менше 5% «аскорбіл пальмітату» або «мексорила».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України