Вчені розповіли про значення в житті людини щоденних задоволень

Британські вчені провели дослідження на тему того, як на життя людини впливають щоденні задоволення. Про корисні та шкідливі звички розповідається у виданні BBC Future.

Фахівці змогли з’ясувати, що куріння 20 сигарет в день зменшує тривалість життя людини на 7 років, таким чином, кожна сигарета призводить до скорочення життя на 15 хвилин. Проводячи перед екраном телевізора, як мінімум, 2 години на добу, людина ризикує померти на рік раніше, ніж вона могла би померти теоретично. Вживаючи щодня пару сосисок, можна домогтися аналогічного ефекту.

Спиртні напої в цьому сенсі теж не приносять людині нічого корисного. Так, випиті за день 3 келиха вина зменшують життя сильної половини людства на 4 місяці, а життя представниць прекрасної статі – на 16 місяців.

Але існують і корисні задоволення, наприклад, тренування в спортивному залі. Займаючись вправами всього 20 хвилин в день, людина продовжує своє життя на 2 роки. Крім того, вживання 2-3 чашок кави на добу допомагає зробити життя довшим на 1 рік. Дослідники попереджають, що корисні задоволення не нівелюють збиток від шкідливих звичок, того, з останніми найкраще активно боротися.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh