Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про значення в житті людини щоденних задоволень

Британські вчені провели дослідження на тему того, як на життя людини впливають щоденні задоволення. Про корисні та шкідливі звички розповідається у виданні BBC Future.

Фахівці змогли з’ясувати, що куріння 20 сигарет в день зменшує тривалість життя людини на 7 років, таким чином, кожна сигарета призводить до скорочення життя на 15 хвилин. Проводячи перед екраном телевізора, як мінімум, 2 години на добу, людина ризикує померти на рік раніше, ніж вона могла би померти теоретично. Вживаючи щодня пару сосисок, можна домогтися аналогічного ефекту.

Спиртні напої в цьому сенсі теж не приносять людині нічого корисного. Так, випиті за день 3 келиха вина зменшують життя сильної половини людства на 4 місяці, а життя представниць прекрасної статі – на 16 місяців.

Але існують і корисні задоволення, наприклад, тренування в спортивному залі. Займаючись вправами всього 20 хвилин в день, людина продовжує своє життя на 2 роки. Крім того, вживання 2-3 чашок кави на добу допомагає зробити життя довшим на 1 рік. Дослідники попереджають, що корисні задоволення не нівелюють збиток від шкідливих звичок, того, з останніми найкраще активно боротися.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.