Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про вплив куріння на стан зубів і ротової порожнини

Куріння є одним з найбільш популярних негативних уподобань у світі. Вчені в черговий раз вирішили нагадати курцям про шкідливість звички і розповіли про вплив куріння на стан здоров’я зубів і ротової порожнини.

Палячі батьки не проти того, що їх спадкоємці починають палити ще в 12-15 років. Вірніше сказати, нічого не можуть вдіяти, бо самі подають поганий приклад. Згубна звичка призводить до розвитку онкологічних захворювань, зокрема раку легенів, але ця частка стосується небагатьох. Всі інші щодня знижують свій рівень здоров’я.

Так, куріння має суттєвий негативний вплив на стан зубів. Починаючи від зміни кольору до жовтого або навіть коричневого відтінку, скупчення бактерій у ротовій порожнині, що сприяє утворенню зубного каменю, і призводить до виникнення карієсу. І це не рахуючи малоприємного запаху з рота, від рук, одягу та всіх інших речей курця. Ще одним із небезпечних наслідків куріння є рак ротової порожнини і гортані.

Не від усіх неприємних симптомів допоможе позбутися чищення зубів. Фахівці рекомендують якнайшвидше відмовлятися від цієї шкідливої звички.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України