Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про психологічні обмеження багатства

Дослідники помітили, що за одну і ту ж роботу різні люди можуть отримувати абсолютно різну суму грошів. Причини такої нерівності, передусім, психологічні.

Не секрет, що деякі люди є, на перший погляд, природженими майстрами самореклами. Вони вміють просувати себе, переконувати навколишніх у своїй цінності, незамінності й значущості. Такі особи ніколи не дозволять скривдити себе, обділити або принижують їх таланти і вміння.

Проте якщо людина постійно сумнівається в собі, якщо вона часто жалкує і відчуває свою нікчемність і неправоту, великі гроші так і залишаться його нездійсненною мрією. Даючи негативну установку, такий індивід втрачає мотивацію і ентузіазм, в результаті його доходи не перевищують певне мінімальне значення. Крім того, жаліючи себе, люди схильні купувати дорогі і не дуже корисні речі, намагаючись тим самим підбадьорити себе, але такі вчинки ще більше завдають шкоди бюджету.

Для досягнення багатства психологи рекомендують усвідомити свої жалі, відпустити їх і прийняти свої прорахунки та помилки, навіть якщо вони мали серйозні наслідки. Людині слід зрозуміти, що в тій ситуації вона просто не могла вчинити інакше, тоді їй буде легше налаштуватися на позитивну хвилю і зосередити свою увагу на потенційній можливості для заробітку.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України