Вчені розповіли про причини великого розміру мозку людини

Фахівці з університету Кардіффа розповіли, про те, чому у людини великий мозок. Для отримання відомостей про це вчені провели ряд досліджень, в яких взяли участь 1000 осіб.

В ході досліджень вдалося визначити, що мозок людини розвивався з часом, стаючи більше і поміщаючи більшу кількість інформації. Основною причиною цієї тенденції стала поява соціуму. Коли люди почали між собою спілкуватися і обмінюватися певним досвідом, в голові почали з’являтися нові зони, що відповідають за резервне зберігання інформації.

За словами фахівців, ще дві тисячі років тому мозок людини був приблизно на 60 відсотків менший від сучасного. У ході розвитку соціологічних зв’язків між індивідами він збільшувався за рахунок накопичення інформації. Крім того, за останню тисячу років людина стала частіше приймати важливі й виважені рішення. При цьому робота мозку прискорюється приблизно в дванадцять разів, що також вимагало його збільшення.

За словами фахівців, мозок людини є найбільшим в природі, якщо брати до уваги співвідношення його ваги з масою тіла. Також на розвитку мозку позначаються і багато психологічних факторів. В останні кілька століть люди стали все частіше переживати серйозні стреси, відновлення після яких також має важливу роль в даному випадку.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh