Авторські статтіТехно

Вчені розповіли нові факти про плаценту

Дослідники вирішили вивчити плаценту в організмі матері. За словами фахівців, в даний час невідомо про її вплив на здоров’я індивіда. Про це пишуть західні новинні агенції з посиланням на прес-центр національного інституту охорони здоров’я в США.

За словами фахівців, саме плацента є носієм життєво важливих елементів для людини. Якщо вона функціонує справно, індивід має можливість не тільки відчувати себе відмінно надалі, але і отримує імунітет від більшості поширених захворювань і вірусів.

У США вчені вирішили визначити, які саме функції виконує плацента. Фахівці провели ряд лабораторних досліджень, в ході яких брали участь тварини і люди. У підсумку виявилося, що плацента є виробником ключових гормонів. Важливим фактором у роботі цієї речовини є спадковість. Саме від батьків залежить якість і продуктивність плаценти. в якій розвивається плід.

За словами Йолла Садовски з Університету Піттсбурга, плацента має властивість адаптивності. Це означає, що вона здатна підбудовуватися під специфіку організму і виконувати саме ті функції, які потрібні. У ході досліджень вдалося визначити, що саме плацента може суттєво відрізнятися навіть у двох сестер. Також фахівці з’єднання ясували, що вона виробляється ще в процесі до вагітності, коли жінка стає готової до запліднення. Головним проблемою для плаценти є прееклампсія. При цьому недугу тиск у кровоносних судинах починає різко зростати, що призводить до виснаження організму і впливу на саму плаценту. Вчені відзначають, що подібна хвороба в процесі вагітності може вплинути на здоров’я дитини в майбутньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.