Вчені розповіли нові факти про плаценту

Дослідники вирішили вивчити плаценту в організмі матері. За словами фахівців, в даний час невідомо про її вплив на здоров’я індивіда. Про це пишуть західні новинні агенції з посиланням на прес-центр національного інституту охорони здоров’я в США.

За словами фахівців, саме плацента є носієм життєво важливих елементів для людини. Якщо вона функціонує справно, індивід має можливість не тільки відчувати себе відмінно надалі, але і отримує імунітет від більшості поширених захворювань і вірусів.

У США вчені вирішили визначити, які саме функції виконує плацента. Фахівці провели ряд лабораторних досліджень, в ході яких брали участь тварини і люди. У підсумку виявилося, що плацента є виробником ключових гормонів. Важливим фактором у роботі цієї речовини є спадковість. Саме від батьків залежить якість і продуктивність плаценти. в якій розвивається плід.

За словами Йолла Садовски з Університету Піттсбурга, плацента має властивість адаптивності. Це означає, що вона здатна підбудовуватися під специфіку організму і виконувати саме ті функції, які потрібні. У ході досліджень вдалося визначити, що саме плацента може суттєво відрізнятися навіть у двох сестер. Також фахівці з’єднання ясували, що вона виробляється ще в процесі до вагітності, коли жінка стає готової до запліднення. Головним проблемою для плаценти є прееклампсія. При цьому недугу тиск у кровоносних судинах починає різко зростати, що призводить до виснаження організму і впливу на саму плаценту. Вчені відзначають, що подібна хвороба в процесі вагітності може вплинути на здоров’я дитини в майбутньому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh