Авторські статтіНовини

Вчені розповіли, як закоханість впливає на фігуру жінки

Вчені з Великобританії повідомили, що під час закоханості і постійної зустрічі з об’єктом своїх бажань жінка здатна істотно скинути зайву вагу. На це впливає також фактор постійного стресу.

Довгий час закоханість і постійні відносини між чоловіком і жінкою вивчались експертами, які вказували на різну користь від їх наявності. Слід зазначити, що позитивні ефекти помітні не тільки в моральному, але і у фізичному плані. Так, дівчата які відчувають закоханість, можуть в короткі терміни привести свою фігуру в порядок. Вся справа в зайвому стресі втратити коханого і, як наслідок, постійна робота організму на спалювання калорій. Також представниці прекрасної половини людства можуть почати посилено займатися спортом і вести здоровий спосіб життя поряд з правильним харчуванням, а це ще більше збільшує зниження ваги і сприяє нормалізації роботи організму.

Незважаючи на явні позитивні ефекти від таких серйозних стосунків, коли пара вже тривалий час разом, це може призвести до набору ваги. У цьому випадку стурбованість втратою свого потенційного партнера пропадає і люди починають менше часу приділяти собі. Слід зазначити, що це стосується також і чоловіків, але не варто через це засмучуватися, так як весільні клопоти незмінно призводять до втрати ваги для обох статей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України