Вчені розповіли, як правильно користуватися мікрохвильовими печами

Зараз мікрохвильові печі є майже в кожному будинку і квартирі. Для багатьох це незамінний інструмент, який простий у використанні. Багато хто вважає, що вони користуються їй правильно, однак вчені з Франції назвали такі заяви помилковими, розповівши головні помилки при використанні мікрохвильової печі.

За словами фахівців, залишати їжу без контролю в мікрохвильовці не варто. Справа в тому, що вона може легко перегрітися і стати небезпечною для здоров’я, тобто за їжею варто стежити завжди. Крім того, як заявляють учені, ні в якому разі не можна користуватися пластиковими контейнерами. Справа в тому, що в пластиці містяться хімічна речовина, яка називається бісфенол-А. Останнім виділяється під час нагрівання і попадає в їжу, що може нашкодити гормональної системи людини. Також варто додати, що під час розігрівання їжі потрібно помішувати.

Експерти також впевнені, що більшість власників мікрохвильовок нетерплячі, тобто не можна виймати з побутового приладу неготову їжу, навіть якщо «час не чекає». Колі ж їжа готова, її потрібно виймати обов’язково в рукавицях, щоб не отримати опіки. Останнім же радою стало видалення поліетилену з-за ризику розплавлення останнього і потрапляння хімічних елементів і шкідливих речовин.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh