Авторські статтіТехно

Вчені розповіли, як правильно користуватися мікрохвильовими печами

Зараз мікрохвильові печі є майже в кожному будинку і квартирі. Для багатьох це незамінний інструмент, який простий у використанні. Багато хто вважає, що вони користуються їй правильно, однак вчені з Франції назвали такі заяви помилковими, розповівши головні помилки при використанні мікрохвильової печі.

За словами фахівців, залишати їжу без контролю в мікрохвильовці не варто. Справа в тому, що вона може легко перегрітися і стати небезпечною для здоров’я, тобто за їжею варто стежити завжди. Крім того, як заявляють учені, ні в якому разі не можна користуватися пластиковими контейнерами. Справа в тому, що в пластиці містяться хімічна речовина, яка називається бісфенол-А. Останнім виділяється під час нагрівання і попадає в їжу, що може нашкодити гормональної системи людини. Також варто додати, що під час розігрівання їжі потрібно помішувати.

Експерти також впевнені, що більшість власників мікрохвильовок нетерплячі, тобто не можна виймати з побутового приладу неготову їжу, навіть якщо «час не чекає». Колі ж їжа готова, її потрібно виймати обов’язково в рукавицях, щоб не отримати опіки. Останнім же радою стало видалення поліетилену з-за ризику розплавлення останнього і потрапляння хімічних елементів і шкідливих речовин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України