Величезний метеорит зіткнувся із Землею дуже давно – в районі 66 мільйонів років тому. Це спричинило за собою дуже серйозні наслідки, найпопулярнішими з яких стало вимирання популяції динозаврів та інших подібних стародавніх тварин. Проте багато видів все ж таки вижили. Тим же пернатим вдалося зберегти і відновити популяцію.
Вчені розповіли, що древні птахи пережили астероїдний апокаліпсис з-за того, що частина з них мешкала на землі. Вижили тільки такі види пернатих, а саме предки качок, страусів і курей.
Нова теорія, яка грунтується на вивченні скам’янілих рослині та орнітологічних даних, пояснює, як птахи зайняли своє сучасне місце на Землі.
Палеонтологи вважають, що після астероїдного апокаліпсису по всьому світу будете знищені практично всі ліси. Саме тому вижили в основному ті давні птахи, які жили на землі. Після того, як природа відновилася, деякі види знову повернулися на крони дерев.
Це підтверджує те, що предки сучасних птахів вміли літати і були відносно невеликими. Згідно зібраної «в купу інформації про світ того періоду, можна скласти теорію еволюції. Предки пернатих, такі як куріпки, уникли вимирання і почали розвиватися. Це свідчать скам’янілості.
В результаті падіння астероїдів вимерли безліч рослин, в результаті чого іншим птахам не було де жити. Але через тисячі років стародавні куріпки повернулися на крони дерев. Це збігається з еволюцією та іншими знайденими рештками. Разом з переходом на дерева, птахи змінилися і розділилися на багато видів. Чудовим прикладом послужити сімейство тинаму. Це група літаючих пернатих, які стали родичами страусів.
Аналізи показали, що найдавніший предок птахів живий саме на землі.