Авторські статтіНовини

Вчені розповіли, чому зайва вага повертається

Вчені з Університету Піттсбурга розповіли про секрети підтримання фігури в формі. Дослідники розповіли, чому велика кількість людей після завершення дієти знову набирають зайву вагу.

За повідомленням фахівців, людям, особливо дівчатам, досить просто тримати себе в руках і об’єктивно оцінювати свою фігуру. Щоб розібратися з цим питанням раз і назавжди, вчені провели експеримент за участю 137 осіб, які худнули протягом року.

У середньому учасникам був 51 рік, а їх Індекс маси тіла (ІМТ) становив 34,1. Весь цей час ті що худли регулярно важилися. Більш того, їх змусили вести щоденник харчування, де вони записували продукти, які вони їдять протягом дня. Після того як дослідження закінчилося, люди знову почали харчуватися неправильно, внаслідок чого втрачена вага поверталася.

Протягом деякого часу 62% учасників не вели щоденник і не контролювали кількість і якість їжі, яку з’їдали. На думку вчених, головним чинником є знання кількості споживаних калорій, жирів, вуглеводом і жирів, а також якомога більше рухатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України