Вчені розповіли чому розходяться закохані пари

Вчені з США твердо впевнені в тому, що спільне життя дуже часто не виправдовує очікувань щодо партнера і докорінно змінює його сприйняття. Ті ж, хто знаходиться в постійних відносинах можуть помітити, що людина може виявитися абсолютно не такою, як її уявляли раніше.

Справа тут, в першу чергу, в тому, що улюблені проводять один з одним практично 24 години на добу. Крім цього, на загальне сприйняття накладаються певні риси характеру, які були виявлені в подальшому один в одного. В результаті нерідко в пари виникає ситуаційний негатив, який досягає апогею і накладається на всі відносини.

Рішення жити разом є вкрай важливим кроком для пари, але приймається в основному перебуваючи в «рожевих окулярах», тобто в стані ейфорії один від одного. Реальний образ того і викликає стільки роздратувань, а коли пристрасть і ейфорія закінчується, то ситуація ускладнюється ще більше.

В результаті дане нове сприйняття іноді може бути значно гіршим, ніж людина є насправді. В даному випадку мова йде про розчарування, невдоволення і почутті гніву через несправдженні очікування, які суттєво погіршують думку про людину.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh