Авторські статтіТехно

Вчені розповіли чому розходяться закохані пари

Вчені з США твердо впевнені в тому, що спільне життя дуже часто не виправдовує очікувань щодо партнера і докорінно змінює його сприйняття. Ті ж, хто знаходиться в постійних відносинах можуть помітити, що людина може виявитися абсолютно не такою, як її уявляли раніше.

Справа тут, в першу чергу, в тому, що улюблені проводять один з одним практично 24 години на добу. Крім цього, на загальне сприйняття накладаються певні риси характеру, які були виявлені в подальшому один в одного. В результаті нерідко в пари виникає ситуаційний негатив, який досягає апогею і накладається на всі відносини.

Рішення жити разом є вкрай важливим кроком для пари, але приймається в основному перебуваючи в «рожевих окулярах», тобто в стані ейфорії один від одного. Реальний образ того і викликає стільки роздратувань, а коли пристрасть і ейфорія закінчується, то ситуація ускладнюється ще більше.

В результаті дане нове сприйняття іноді може бути значно гіршим, ніж людина є насправді. В даному випадку мова йде про розчарування, невдоволення і почутті гніву через несправдженні очікування, які суттєво погіршують думку про людину.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.