Авторські статтіНовини

Вчені розповіли, чому партнери схильні до зради

Наукові співробітники з Університету Толедо, розташованого в Огайо, визначили, чому партнери схильні до зради. З’ясувалося, що основним фактором є великий грошовий дохід і місце проживання.

Фахівці вивчили дані зламаної в минулому році соціальної мережі Ashley Madison. На ній користувачам пропонувався список людей з різних куточків планети. Це представляє з себе якусь соціальну мережу для знайомств. Головною відмінністю є сортування користувачів по доходу, місцем проживання, релігії. Науковці акцентували увагу на тому, що Ashley Madison користуються в основному покинуті люди або ж нещасні від колишнього шлюбу. Велика частина з них обережно ставитися до пошуків, тому і були створені додаткові фільтри.

Високий дохід є головним чинником для пошуку своєї жертви, стверджують вчені. Вони впевнені, що багато молодих людей шукають виключно однолітків без дітей та історії заміжжя. Це викликано тим, що більшість не бажає мати позашлюбні стосунки і займатися дітьми в настільки ранньому віці. Аналітики підкреслили, що віруючі люди набагато рідше обманюють своїх партнерів, що допомагає користувачам соціальних мереж знаходити собі пару. Результати дослідження опубліковані в науковому журналі «Географічний огляд».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України