Авторські статтіНовини

Вчені: Риба важлива для розвитку інтелекту у дітей

Група американський вчених з Університету Північної Кароліни провели ряд спеціальних досліджень у вивченні питання про вплив вживання риби на дитячий організм. В результаті проведених дослідів, фахівці з’ясували, що риба важлива для розвитку інтелекту у дітей.

У всьому світі прийнято вважати, що риба корисна дітям тільки через наявність у ній великої кількості фосфору, який є корисним для роботи мозку. Проте фахівці з США довели, що справа не тільки в фосфорі. Прямий вплив на розвиток активної мозкової діяльності має Омега-3 жирні кислоти, а точніше декозагексаїнова кислоти (ДГК). Саме ДГК, яка є однією з двох Омега-3 жирних кислот, становить 20 відсотків оболонки нервових клітин людини. Велику роль відіграють кислоти, які передають сигнали між нервовими клітинами і якщо їх кількість недостатня, то процеси передачі сигналів будуть передаватися значно повільніше. Всі ці реакції безпосередньо впливають на розвиток інтелекту дітей.

Раніше проводилися досліди, де дітям від семи до п’яти років, які погано вміли читати, стали давати препарати з ДГК. В результаті ці діти стали значно краще засвоювати нову інформацію і покращилася здатність до запам’ятовування. Доведено, що якщо діти до 12 років погано вчаться, то однією з причин може бути недостатня кількість Омега-3 кислот. Вчені стверджують, що важливо саме в цьому віці отримувати правильні кислоти і мікроелементи, так як вони дуже важливі для розумової діяльності дитини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України