Авторські статтіНовини

Пшеничний протеїн може призвести до погіршення хронічних захворювань

Вчені з Майнцського університету імені Йоганна Гутенберга з’ясували, що пшеничний протеїн може призвести до погіршення хронічних захворювань. Докладно про це фахівці розповіли на конференції UEG у Відні.

За словами вчених, білок, який міститься в пшениці, може спровокувати розвиток запальних процесів у тканинах. Крім того, даний протеїн здатний нашкодити лімфатичним вузлам, нирках і селезінці. Інгібітори трипсин і амілаз, наявні в пшениці, викликають погіршення симптомів ревматоїдного артриту, розсіяного склерозу, астми, вовчака і жирової хвороби печінки.
Професор Детлаф Шаппен з Майнцського університету ім. Йоганна Гутенберга розповів, що дізнатися про шкідливість пшеничного протеїну вдалося в ході дослідження за участю десятка добровольців. Людям, які страждають від хронічних захворювань, була запропонована безглютенова дієта. По завершенню курсу прийому їжі з’ясувалося, що негативний вплив на організм надає саме пшеничний білок, а не глютен, як вважалося раніше.
У майбутньому вчені мають намір розробити нову специфічну дієту, яка допоможе пацієнтам з хронічними захворюваннями позбутися від потенційних імунологічних порушень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України