Авторські статтіНовини

Вчені: Промисловий метан забруднює атмосферу сильніше, ніж передбачалося

Вчені розповіли про величезну кількість промислового метану, який викидається в атмосферу Землі. Зокрема цифри можуть бути куди більш глобальними.

Раніше фахівці вивчали шкідливі викиди різних речовин у атмосферу, серед яких найбільш популярним для багатьох людей вважається вуглекислий газ (СО2). Незважаючи на це, екологи зазначають промисловий метан,  представляє куди більш серйозні наслідки і робить істотний вплив. Це відбувається із-за того, що він в 84 рази небезпечніший, ніж СО2 і виробляється по всьму світу просто в масштабних кількостях. Дослідники вказують і на постійні викиди, збиток від яких неможливо оцінити. На підтвердження наводитися випадок в Лос-Анджелесі, коли із-за витоку з газового сховища було втрачено понад 100 тис. тонн метану.

Зараз вчені не мають точного уявлення що до оцінки викидів саме промислового метану з нафтопереробних заводів та інших підприємств. Це відбувається із-за самих корпорацій, які часто навмисно знижують за документами кількість шкідливих викидів. Експерти впевнені, що наявне число необхідно збільшити на 20-60%, щоб отримати реальну кількість промислового метану, що виділяється заводами.

Екологи знайшли спосіб вирішення даної проблеми розробкою спеціального алгоритму, який дозволяє вивчити ізотопи метану. Вся справа в тому, що у природного метану зовсім інша структура. Свою версію вирішення проблеми, що склалася висунули в Гамбурзі, де зазивали більш серйозно контролювати промисловців, а також зосередиться на створенні підприємств з безвідходним виробництвом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України