Вчені: Промисловий метан забруднює атмосферу сильніше, ніж передбачалося

Вчені розповіли про величезну кількість промислового метану, який викидається в атмосферу Землі. Зокрема цифри можуть бути куди більш глобальними.

Раніше фахівці вивчали шкідливі викиди різних речовин у атмосферу, серед яких найбільш популярним для багатьох людей вважається вуглекислий газ (СО2). Незважаючи на це, екологи зазначають промисловий метан,  представляє куди більш серйозні наслідки і робить істотний вплив. Це відбувається із-за того, що він в 84 рази небезпечніший, ніж СО2 і виробляється по всьму світу просто в масштабних кількостях. Дослідники вказують і на постійні викиди, збиток від яких неможливо оцінити. На підтвердження наводитися випадок в Лос-Анджелесі, коли із-за витоку з газового сховища було втрачено понад 100 тис. тонн метану.

Зараз вчені не мають точного уявлення що до оцінки викидів саме промислового метану з нафтопереробних заводів та інших підприємств. Це відбувається із-за самих корпорацій, які часто навмисно знижують за документами кількість шкідливих викидів. Експерти впевнені, що наявне число необхідно збільшити на 20-60%, щоб отримати реальну кількість промислового метану, що виділяється заводами.

Екологи знайшли спосіб вирішення даної проблеми розробкою спеціального алгоритму, який дозволяє вивчити ізотопи метану. Вся справа в тому, що у природного метану зовсім інша структура. Свою версію вирішення проблеми, що склалася висунули в Гамбурзі, де зазивали більш серйозно контролювати промисловців, а також зосередиться на створенні підприємств з безвідходним виробництвом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh