Авторські статтіНовини

Природа робить підлітків менш агресивними

Вчені помітили, що діти і підлітки, які живуть на природі, відрізняються розсудливістю і не такі агресивні, як їх однолітки, які проживають в міських умовах. До такого висновку прийшли дослідники з Каліфорнійського університету в США.

Місцевість, в якій проживають підлітки, формує середовище проживання і надає великий вплив на формування їхньої психіки. Виховання є невід’ємною складовою при цьому, методика, обрана батьками, також накладає свій відбиток.

Американські вчені кажуть, що у дітей, що мають постійний доступ до природи, пропадає надлишок агресії. Вони стають миролюбними і намагаються всі виникаючі конфлікти врегулювати без зайвих скандалів.

В експерименті брало участь 500 сімей, щоб отримати повну інформацію про вплив середовища існування на психіку дітей і підлітків. Дослідження проводилися в процесі спостереження за розвитком і становленням людей в суспільстві, вони тривали більше десяти років і лише підтвердили, що у дітей, які провели дитинство на природі, немає схильності до агресії. А от їх міські однолітки відрізняються підвищеною запальністю характеру.

Фахівці схильні думати, що причина закладена в більш розміреному темпі життя у людей, що живуть в сільській місцевості. Люди, які виросли на природі, в подальшому менш схильні до розвитку депресій. Раніше вчені вже встановили, що півгодини в тиждень прогулянок на природі позитивно впливає на психіку людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.