Вчені придумали новий спосіб зупинки утворення тромбів шляхом затримки лейкоцитів у крові

Він є більш безпечним та ефективним і призначений для пацієнтів, які втратили надію вилікуватися від антифосфоліпідного синдрому.

Співробітники Мічіганського університету провели дослідження і вивчили аутоімунне захворювання АФС на клітинному рівні. На підставі отриманих даних вони придумали новий спосіб зупинки утворення тромбів шляхом затримки лейкоцитів у крові. В даний час лікарі активно прописують розріджують медичні препарати, але вони неефективні. Більш того названі ліки викликають ускладнення. Вони погано впливають на серцево-судинну і нервову системи. Такі кошти не можна назвати найкращими, тому вчені і почали шукати безпечні ліки і знайшли їх.

Дослідники розробили новий препарат з експериментальним назвою CGS21680. Це засіб затримує лейкоцити в крові і має протизапальну дію. Цей препарат значно знижує швидкість утворення тромбів у великих венах. На доклінічних випробуваннях засіб показавши себе відмінно. Тепер потрібно провести більш ретельне дослідження, щоб виявити наслідки такого лікування для здоров’я людей.

Вже зараз відмічено, що препарат уповільнює розумовий процес і реакцію на зовнішні подразники. Незважаючи на недоліки, він набагато безпечніше існуючих методів позбавлення від тромбозу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh