Авторські статтіТехно

Вчені надали список найрозумніших тварин на планеті

Команда вчених-зоологів, в яку входили фахівці з різних країн, провели ряд досліджень, сформувавши на їх підставі список найрозумніших тварин на планеті. Вони представили результати своєї роботи на сайті Nation News.


Перше місце дісталося приматам, що володіють рядом дивовижних здібностей, серед яких засвоєння, інтерпретація і відтворення людських жестів і мови, а також вони легко і швидко освоюють різні трюки.


Друге місце заслужено зайняли розумні ссавці, які здатні виконати безліч корисних дій, – дельфіни. Ці створіння вміють видавати 14 тисяч різних звукових сигналів, за допомогою яких вони ведуть бесіди один з одним. Крім того, дельфіни сприятливо впливають на дітей, які страждають різноманітними психологічними та іншими видами розладів, оскільки лікарі рекомендують в якості терапії, яка дає чудовий ефект, використовувати плавання в компанії з цими дивовижними створіннями.

Замикає цей список слони, які відрізняються гарною пам ” яттю, а також мають унікальну здатність контактувати зі своїми родичами за допомогою інфразвуків і тупоту. Учені також провели аналогічне дослідження серед домашніх тварин, однак так і не змогли прийти до однозначного висновку, визначивши, хто з них розумніший, так як лідерство ділять між собою кішка і собака.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.