Авторські статтіНовини

Пости в соцмережах про світові новини покращують пам’ять

2Регулярні пости користувачів в соціальних мережах, присвячені важливим подіям у світі, можуть приносити їм реальну користь, виступаючи в якості мимовільного тренажера пам’яті. До подібного висновку, що в ході своїх досліджень, прийшли вчені з Корнельського університету в США, про що повідомляється на сторінках видання Memory.

До дослідження були залучені 66 студентів, яким фахівці доручили протягом тижня регулярно фіксувати в щоденнику всі події, виключаючи побутові моменти, такі як, наприклад, буденний прийом їжі, щоденний похід на навчання або відвідування продуктового супермаркету.

Поруч із записом в блокноті учасникам належало записувати події, про які вони повідомляли у своєму пості в соціальній мережі. Крім цих завдань, студенти повинні були відзначати, наскільки яскравими і пам’ятними були події, що відбулися.

Через кілька тижнів після початку соціального дослідження вчені попросили всіх учасників розповісти про події, що відбувалися в їхньому житті за цей період. Більшість з них згадали саме те, про що повідомили в своїх постах в соціальних мережах.

Таким чином, пости в мікроблогах дозволяють людині значно довше зберігати в пам’яті всю важливу інформацію.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України