Пости в соцмережах про світові новини покращують пам’ять

Регулярні пости користувачів в соціальних мережах, присвячені важливим подіям у світі, можуть приносити їм реальну користь, виступаючи в якості мимовільного тренажера пам’яті. До подібного висновку, що в ході своїх досліджень, прийшли вчені з Корнельського університету в США, про що повідомляється на сторінках видання Memory.

До дослідження були залучені 66 студентів, яким фахівці доручили протягом тижня регулярно фіксувати в щоденнику всі події, виключаючи побутові моменти, такі як, наприклад, буденний прийом їжі, щоденний похід на навчання або відвідування продуктового супермаркету.

Поруч із записом в блокноті учасникам належало записувати події, про які вони повідомляли у своєму пості в соціальній мережі. Крім цих завдань, студенти повинні були відзначати, наскільки яскравими і пам’ятними були події, що відбулися.

Через кілька тижнів після початку соціального дослідження вчені попросили всіх учасників розповісти про події, що відбувалися в їхньому житті за цей період. Більшість з них згадали саме те, про що повідомили в своїх постах в соціальних мережах.

Таким чином, пости в мікроблогах дозволяють людині значно довше зберігати в пам’яті всю важливу інформацію.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh