Вчені порахували, на скільки кілограмів автомобілісти важче велосипедистів

За інформацією загальноєвропейського дослідження, особи, які водять машини, у середньому важать на чотири кілограми більше, ніж ті, хто віддає перевагу їзди на велосипеді. Досвід вчені провели за участю 11 тисяч добровольців в семи європейських містах.

Респонденти давали відповіді на питання про те, як вони пересуваються по місту, який вид транспорту вони використовують і скільки часу проводять у дорозі. Волонтерів також просили вказати свій зріст і вагу і надати інформацію про ставлення до ходьбі і їзді на велосипеді.

Вчені поки не можуть визначити причинно-наслідковий зв’язок між видом транспорту і вагою водія, але подальші дослідження в цій галузі дозволять зробити більш точні висновки. Фахівці зайняті пошуком добровольців в семи містах Європи: Антверпені, Барселоні, Лондоні, Еребру в Швеції, Римі, Відні та Цюріху. Всього планується задіяти у дослідженні 14 тисяч осіб.

На думку фахівців, фізично неактивні люди частіше за інших ризикують отримати рак, інсульт та інфаркт, а також проблему зайвої ваги. Такі аспекти, як дизайн міського середовища, пересування в транспорті мають значення у визначенні рівня повсякденної фізичної активності людей.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh