Авторські статтіТехно

Вчені порахували, на скільки кілограмів автомобілісти важче велосипедистів

За інформацією загальноєвропейського дослідження, особи, які водять машини, у середньому важать на чотири кілограми більше, ніж ті, хто віддає перевагу їзди на велосипеді. Досвід вчені провели за участю 11 тисяч добровольців в семи європейських містах.

Респонденти давали відповіді на питання про те, як вони пересуваються по місту, який вид транспорту вони використовують і скільки часу проводять у дорозі. Волонтерів також просили вказати свій зріст і вагу і надати інформацію про ставлення до ходьбі і їзді на велосипеді.

Вчені поки не можуть визначити причинно-наслідковий зв’язок між видом транспорту і вагою водія, але подальші дослідження в цій галузі дозволять зробити більш точні висновки. Фахівці зайняті пошуком добровольців в семи містах Європи: Антверпені, Барселоні, Лондоні, Еребру в Швеції, Римі, Відні та Цюріху. Всього планується задіяти у дослідженні 14 тисяч осіб.

На думку фахівців, фізично неактивні люди частіше за інших ризикують отримати рак, інсульт та інфаркт, а також проблему зайвої ваги. Такі аспекти, як дизайн міського середовища, пересування в транспорті мають значення у визначенні рівня повсякденної фізичної активності людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України