Авторські статтіНовини

Вчені: Попереджати хвороби серця необхідно в підлітковому віці

Займатися профілактикою серцево-судинних захворювань треба починати в підлітковому віці. До таких висновків прийшла група вчених з Мумбаї. Фахівці запевняють, що хвороби серця потрібно попереджати як можна раніше.

Відомим є той факт, що хвороби в сучасному світі починають «молодіти». Кілька десятиліть тому захворювання серцево-судинної системи були притаманні лише літнім людям, проте тепер все частіше від них страждає молодь. Але дівчата і хлопці практично не замислюються про стан свого здоров’я в підлітковому віці, що і призводить до плачевних наслідків.

Сучасна молодь живе набагато активніше, ніж ще кілька поколінь тому. Зараз підлітки влаштовують вечірки, курять, п’ють, мало відпочивають, харчуються фаст-фудом, цілодобово використовують інтернет і не відходять від своїх гаджетів. Всі ці фактори негативно впливають на серцево-судинну систему.
Закінчення процесу формування головного мозку у людей закінчується тільки після пубертатного періоду, а це значить що у підлітковому віці особливо важливо вести здоровий образ.

Фахівці запевняють, що батькам потрібно ретельно стежити за життям своїх дітей, щоб вберегти їх від проблем зі здоров’ям у майбутньому. Для цього їм необхідно уберігати своїх чад від стресів, мати з ними довірчі стосунки і власним прикладом коказувати наскільки корисний здоровий спосіб життя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України