Вчені: Попереджати хвороби серця необхідно в підлітковому віці

Займатися профілактикою серцево-судинних захворювань треба починати в підлітковому віці. До таких висновків прийшла група вчених з Мумбаї. Фахівці запевняють, що хвороби серця потрібно попереджати як можна раніше.

Відомим є той факт, що хвороби в сучасному світі починають «молодіти». Кілька десятиліть тому захворювання серцево-судинної системи були притаманні лише літнім людям, проте тепер все частіше від них страждає молодь. Але дівчата і хлопці практично не замислюються про стан свого здоров’я в підлітковому віці, що і призводить до плачевних наслідків.

Сучасна молодь живе набагато активніше, ніж ще кілька поколінь тому. Зараз підлітки влаштовують вечірки, курять, п’ють, мало відпочивають, харчуються фаст-фудом, цілодобово використовують інтернет і не відходять від своїх гаджетів. Всі ці фактори негативно впливають на серцево-судинну систему.
Закінчення процесу формування головного мозку у людей закінчується тільки після пубертатного періоду, а це значить що у підлітковому віці особливо важливо вести здоровий образ.

Фахівці запевняють, що батькам потрібно ретельно стежити за життям своїх дітей, щоб вберегти їх від проблем зі здоров’ям у майбутньому. Для цього їм необхідно уберігати своїх чад від стресів, мати з ними довірчі стосунки і власним прикладом коказувати наскільки корисний здоровий спосіб життя.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh