Авторські статтіТехно

Вчені пояснили, звідки беруться привиди

Англійський фізик Брайан Кокс, відомий як один з популяризаторів науки і ведучий передач Бі-Бі-сі, відкидає існування привидів. При цьому його твердження базується на наукових даних, отриманих з допомогою Великого адронного коллайдера.

За словами вченого, ця гігантська інсталяція, споруджена для дослідження і виявлення найдрібніших частинок матерії, давно б вказала на якусь субстанцію, навколишній світ людей. Згідно з основним законам фізики, взаємодія з людськими тілами якихось елементів, складових примари, неминуче було б виявлена – із-за рівня енергетики цього процесу. Цю взаємодію колайдер безумовно б виявив.

Експерти коментують слова фізика, що тема доказів існування привидів – не сама парадоксальна в світі науки. Сучасні технології дозволяють знаходити більш дивні явища в нашому світі. Наприклад, виявлені з допомогою того ж Великого адронного частинки, існування яких було передусім плодом математичних розрахунків.

З іншого боку, деякі теоретики вирахували нові складові нашого світу, які досі не були зафіксовані колайдером. Мова йде про дослідження існування темної матерії, наприклад. Можливо, так і не знайдених частинок і складаються горезвісні привиди.

Брайан Кокс також вважає, що людство ніколи не зустрінеться з інопланетянами. На думку фізика, цивілізації в своєму технологічному і соціальному розвитку приходять до тієї точки, де вони починають самі себе руйнувати. Загибель від воєн і політичних конфліктів настає раніше, ніж рівень розвитку дозволяє приступити до міжзоряних перельотів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.