Вчені пояснили, звідки беруться привиди

Англійський фізик Брайан Кокс, відомий як один з популяризаторів науки і ведучий передач Бі-Бі-сі, відкидає існування привидів. При цьому його твердження базується на наукових даних, отриманих з допомогою Великого адронного коллайдера.

За словами вченого, ця гігантська інсталяція, споруджена для дослідження і виявлення найдрібніших частинок матерії, давно б вказала на якусь субстанцію, навколишній світ людей. Згідно з основним законам фізики, взаємодія з людськими тілами якихось елементів, складових примари, неминуче було б виявлена – із-за рівня енергетики цього процесу. Цю взаємодію колайдер безумовно б виявив.

Експерти коментують слова фізика, що тема доказів існування привидів – не сама парадоксальна в світі науки. Сучасні технології дозволяють знаходити більш дивні явища в нашому світі. Наприклад, виявлені з допомогою того ж Великого адронного частинки, існування яких було передусім плодом математичних розрахунків.

З іншого боку, деякі теоретики вирахували нові складові нашого світу, які досі не були зафіксовані колайдером. Мова йде про дослідження існування темної матерії, наприклад. Можливо, так і не знайдених частинок і складаються горезвісні привиди.

Брайан Кокс також вважає, що людство ніколи не зустрінеться з інопланетянами. На думку фізика, цивілізації в своєму технологічному і соціальному розвитку приходять до тієї точки, де вони починають самі себе руйнувати. Загибель від воєн і політичних конфліктів настає раніше, ніж рівень розвитку дозволяє приступити до міжзоряних перельотів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh