Вчені: Подушки безпеки в авто загрожують здоров’ю людини

Іспанські вчені з Університету Севільї розповіли про те, яку небезпеку можуть представляти для водіїв подушки безпеки. Про це пишуть західні новинні агентства.

За даними фахівців, для отримання відомостей про шкоду подушок безпеки довелося провести ряд досліджень. В ході дослідів вчені фіксували показники, отримані в процесі експериментальних маніпуляцій з манекенами. Всі вони обладнювалися особливими датчиками, які в підсумку могли зчитувати передбачувані травми, одержані людиною при аварії і активації подушок безпеки.

Виявилося, що подушки безпеки можуть бути небезпечними для людей, зріст яких перевищує 175 сантиметрів. В даному випадку водій може отримати серйозну травму голови і верхніх кінцівок. Важливу роль відіграє матеріал, з якого виготовлена подушка безпеки. Фахівці відзначили, що не рекомендується користуватися окулярами за кермом. В даному випадку можна також отримати травми обличчя та очей.

Крім того, на зір впливає і натрієва кислота, яка міститься всередині подушок. Вчені відзначили, що багато засобів захисту при аваріях налаштовані не коректно, що також може призвести до негативних наслідків.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh