Вчені: пластик розчиниться у звичайній води

Вчені з Чилі замінили нафтопродукти, що використовуються при виробництві пластику на вапняк. Тепер пластикові пакети можуть розчинятися у звичайній води. Випуск біо-розчинного пластику намічений на жовтень 2018 року.

У Буенос-Айресі вчені розробили унікальну технологію виготовлення біо-розчинний пластик. Використовуючи цей метод, можна досягти повного розчинення виробів з пластику навіть у холодній води. Один з учасників проекту так прокоментував винахід: «В якості сировини для нашої продукції використовується ПВС та інші компоненти, схвалених Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів [США]».

Нафтопродукти, які застосовуються у виробництві пластику, замінили на звичайний вапняк. Презентуючи свій метод, вчені-хіміки розчинили пластикові пакети у води і випили її.

Поліетилен розпадається 100 – 500 років. Пластику що розчиняється допоможе значно покращити екологію на планеті. Пакети з пластику засмічують пляжі, негативно позначаються на морських мешканців. Випуск першого такого пластику намічений на жовтень 2018 року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh