Авторські статтіТехно

Вчені: пластик розчиниться у звичайній води

Вчені з Чилі замінили нафтопродукти, що використовуються при виробництві пластику на вапняк. Тепер пластикові пакети можуть розчинятися у звичайній води. Випуск біо-розчинного пластику намічений на жовтень 2018 року.

У Буенос-Айресі вчені розробили унікальну технологію виготовлення біо-розчинний пластик. Використовуючи цей метод, можна досягти повного розчинення виробів з пластику навіть у холодній води. Один з учасників проекту так прокоментував винахід: «В якості сировини для нашої продукції використовується ПВС та інші компоненти, схвалених Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів [США]».

Нафтопродукти, які застосовуються у виробництві пластику, замінили на звичайний вапняк. Презентуючи свій метод, вчені-хіміки розчинили пластикові пакети у води і випили її.

Поліетилен розпадається 100 – 500 років. Пластику що розчиняється допоможе значно покращити екологію на планеті. Пакети з пластику засмічують пляжі, негативно позначаються на морських мешканців. Випуск першого такого пластику намічений на жовтень 2018 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.