Вчені планують перемогти рак за допомогою ВІЛ

Ізраїльські вчені зробили досить парадоксальне відкриття. Вони з’ясували, що перемогти рак можна з допомогою іншої, також небезпечної хвороби- ВІЛ.

Протягом кількох років дослідники випробовували різноманітні методи лікування онкології. У підсумку фахівці виявили, що в структурі вірусу СНІДу, є білок Vif, який може протистояти поширенню пухлини. Здійснивши експерименти на щурах, вчені переконалися в ефективності вакцини, яку розробили на основі білка Vif.

Саме за рахунок дії білка ракові клітини не відновлюються після проведення радіотерапії. Таким чином, можна уникнути не тільки метастазів, але і рецидивів раку. Побоюватися зараження ВІЛ не варто: вчені запевняють, що вводять в організм тільки один компонент, який витягли з вірусу. Передбачається, що найбільша результативність даного методу буде спостерігатися після радіотерапії.

На думку авторів дослідження, запропонований ними метод, насамперед, допоможе в боротьбі з лімфомою і меланомою. З часом науковці сподіваються знайти панацею і для інших різновидів раку, що дозволить зберегти життя мільйонів людей.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh