Авторські статтіНовини

Вчені планують перемогти рак за допомогою ВІЛ

Ізраїльські вчені зробили досить парадоксальне відкриття. Вони з’ясували, що перемогти рак можна з допомогою іншої, також небезпечної хвороби- ВІЛ.

Протягом кількох років дослідники випробовували різноманітні методи лікування онкології. У підсумку фахівці виявили, що в структурі вірусу СНІДу, є білок Vif, який може протистояти поширенню пухлини. Здійснивши експерименти на щурах, вчені переконалися в ефективності вакцини, яку розробили на основі білка Vif.

Саме за рахунок дії білка ракові клітини не відновлюються після проведення радіотерапії. Таким чином, можна уникнути не тільки метастазів, але і рецидивів раку. Побоюватися зараження ВІЛ не варто: вчені запевняють, що вводять в організм тільки один компонент, який витягли з вірусу. Передбачається, що найбільша результативність даного методу буде спостерігатися після радіотерапії.

На думку авторів дослідження, запропонований ними метод, насамперед, допоможе в боротьбі з лімфомою і меланомою. З часом науковці сподіваються знайти панацею і для інших різновидів раку, що дозволить зберегти життя мільйонів людей.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України