Авторські статтіТехно

Вчені піддали сумнівам корисні властивості вітаміну D

Команда вчених з Сполучених Штатів Америки під керівництвом Майкла Аллана зробила шокуючу заяву про відсутність корисних властивостей у вітаміні D. Це відкриття приве до значних змін методів лікування і профілактики в сучасній медицині.

Раніше вважалося, що цей вітамін позитивно впливає на здоров’я людей, які страждають від хвороби опорно-рухової системи. Як з’ясувалося недавно, це все міф, а вітамін D має скоріше ефект плацебо, ніж реальні лікувальні властивості.

Однак не варто вважати вітамін D зовсім марним і непотрібним для організму засобом. При правильному підході він може допомогти зміцнити здоров’я людини, але застосовувати його слід правильно. Вчені радять вживати лікарські препарати на основі даного вітаміну тільки в комплексі з іншою терапією, тоді цілком можливо отримати очікуваний результат. У разі комплексного лікування вітамін D дійсно сприяє підтримці імунітету при артритах, розсіяних склерозах та лікування раку. І ще один важливий факт, вітамін D є важливою частиною раціону харчування будь-якої, навіть здорової людини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.