Вчені: Перша зустріч пари впливає на тривалість стосунків

Психологи, які працюють в Каліфорнійському університеті, вирішили з’ясувати, що впливає на тривалість статевих стосунків, що склалися в пари. Висновки виявилися досить очікуваними.

Вчені прийшли до висновку, що головним для тривалості статевих відносин є те, наскільки ефективним був перший секс пари.

Як показали дослідження, чим краще відбулася перша сексуальна близькість партнерів, тим більша ймовірність, що їх відносини стануть серйозні і тривалі.

Фахівці США залучили до своїх досліджень більше 800 осіб. У всіх були різний вік. Результати експерименту показали, що відносини, короткострокові або довгострокові, починалися однаково. Відмінності з’являлися, коли партнери спробували свої здібності в сексі кілька тижнів. В окремих випадках – місяців.

Якщо перший секс закінчувався незадоволеністю – все зрозуміло. Якщо статеві відносини продовжують розвиватися, партнери починають все більше піклуватися один про одного. Турбота тім більше, чим довший спільний секс.

Вчені США знайшли різницю у короткострокових і тривалих сексуальних відносинах. У початковій стадії інтерес до партнера зростає однаково. У той ж час, коли вони нетривалі, він швидко сходити нанівець. При тривалих – він зростає.

Дані відміну фахівці змогли зафіксувати навіть після першого сексу. Тобто, люди, які були ним задоволені, прагнули до продовження відносин.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh