Авторські статтіНовини

Вчені перевірять зірку Таббі на наявність цивілізації

Наукові фахівці в області астрономії приймаючі участь у проекті Breakthrough Listen мають намір перевірити зірку Таббі на предмет наявності інопланетної цивілізації. Авторами даного проекту виступають Юрій Мільнер і Стівен Хокінг.

Зірка Таббі або KIC 8462852 давно привернула до себе увагу вчених своїм непостійним мерехтінням і змінною яскравістю. Наукові фахівці, які спостерігають за зіркою на протязі декількох років за допомогою різних телескопів і засобів, припускають, що її блиск може затьмарювати якась спеціальна конструкція, зведена інопланетними жителями з метою збереження енергії, випромінюваної зіркою.

Тепер за зіркою Таббі вчені мають намір спостерігати за допомогою самого великого поворотного радіотелескопа у всьму світі, розташованому на території США під назвою Грін-Бенк. Спостереження будуть відбуватися на регулярній основі, і проводитись восьмигодинними сесіями протягом наступних двох місяців. Таким способом вчені сподіваються знайти які-небудь докази існування інопланетного життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.