Вчені перевірять зірку Таббі на наявність цивілізації

Наукові фахівці в області астрономії приймаючі участь у проекті Breakthrough Listen мають намір перевірити зірку Таббі на предмет наявності інопланетної цивілізації. Авторами даного проекту виступають Юрій Мільнер і Стівен Хокінг.

Зірка Таббі або KIC 8462852 давно привернула до себе увагу вчених своїм непостійним мерехтінням і змінною яскравістю. Наукові фахівці, які спостерігають за зіркою на протязі декількох років за допомогою різних телескопів і засобів, припускають, що її блиск може затьмарювати якась спеціальна конструкція, зведена інопланетними жителями з метою збереження енергії, випромінюваної зіркою.

Тепер за зіркою Таббі вчені мають намір спостерігати за допомогою самого великого поворотного радіотелескопа у всьму світі, розташованому на території США під назвою Грін-Бенк. Спостереження будуть відбуватися на регулярній основі, і проводитись восьмигодинними сесіями протягом наступних двох місяців. Таким способом вчені сподіваються знайти які-небудь докази існування інопланетного життя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh