Вчені перелякані: “ідеальна жінка майбутнього”- чудовисько-кенгуру з ногами птахи

Наукові співробітники Брістольського університету на чолі з професором Еліс Робертс (лектором університету) вирішили заглянути в майбутнє і дізнатися, як буде виглядати людина, незалежна від сили еволюції, про це вони розповіли виданню Daily Mail. Суть експерименту полягала у злитті науки і мистецтва, щоб уявити, як буде виглядати ідеальне з точки зору еволюції жіноче тіло. Результат налякав не тільки відвідувачів музею антропології, але і самих вчених.

На шляху до «ідеальної» жінки Робертс стала спостерігати за тваринами і привласнювати їх найкращі якості до людського тіла. Професор стверджувала, що для «ідеального» варіанту жінки у якої шкіра страждає від ультрафіолетового опромінення, потрібно «замінити» на шкіру жаби, а дихальні шляхи – перейняти у птахів, що б краще виводити з організму вуглекислий газ. Вуха ідентичні вухам кажанів, також дуже корисною є здатністю виношування дитинчат в сумці на прикладі кенгуру. Ноги моделі замінені на пташині, це збільшує швидкість бігу і прекрасну стійкість, але стає неможливим забиратися на височини.

Але це лише комп’ютерна модель, що ж стосується еволюції людини як виду, вчені вважають, що рецесивні ознаки людей, такі як веснянки або блакитні очі, стануть унікальністю. Так само, як приклад, у первісних людей середній зріст становив 160 см, але зріст людини все збільшується.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh