Авторські статтіТехно

Вчені перелякані: “ідеальна жінка майбутнього”- чудовисько-кенгуру з ногами птахи

Наукові співробітники Брістольського університету на чолі з професором Еліс Робертс (лектором університету) вирішили заглянути в майбутнє і дізнатися, як буде виглядати людина, незалежна від сили еволюції, про це вони розповіли виданню Daily Mail. Суть експерименту полягала у злитті науки і мистецтва, щоб уявити, як буде виглядати ідеальне з точки зору еволюції жіноче тіло. Результат налякав не тільки відвідувачів музею антропології, але і самих вчених.

На шляху до «ідеальної» жінки Робертс стала спостерігати за тваринами і привласнювати їх найкращі якості до людського тіла. Професор стверджувала, що для «ідеального» варіанту жінки у якої шкіра страждає від ультрафіолетового опромінення, потрібно «замінити» на шкіру жаби, а дихальні шляхи – перейняти у птахів, що б краще виводити з організму вуглекислий газ. Вуха ідентичні вухам кажанів, також дуже корисною є здатністю виношування дитинчат в сумці на прикладі кенгуру. Ноги моделі замінені на пташині, це збільшує швидкість бігу і прекрасну стійкість, але стає неможливим забиратися на височини.

Але це лише комп’ютерна модель, що ж стосується еволюції людини як виду, вчені вважають, що рецесивні ознаки людей, такі як веснянки або блакитні очі, стануть унікальністю. Так само, як приклад, у первісних людей середній зріст становив 160 см, але зріст людини все збільшується.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.