Техно

Вчені передбачили масштабний дефіцит води на Землі

В районах, де мало питної води, зараз живуть десятки мільйонів людей, то через 20-30 років їх стане сотні мільйонів чоловік.

Вчені передбачили масштабний дефіцит води на Землі. Однак це буде відбуватися поступово. Експерти розповіли, що в районах, де не так багато питної води, зараз живуть десятки мільйонів людей, але через 20-30 років їх стані сотні мільйонів. Днями деякі ЗМІ повідомили, що до 29 липня жителі Землі витратили водного ресурсу стільки, що цей обсяг може відновитися тільки за рік. Дослідження показало, що Всесвітній день екологічного боргу наступає на два місяці раніше, ніж було 20 років тому. Фахівці кажуть, що надмірне споживання ресурсів, які можуть поновитися, з кожним разом стає все помітнішою. Це можна помітити по знищенню лісів, ерозії грунту, зникнення деяких видів рослин і тварин.

Однак експерти відзначили, що дані спостереження для шкірного ресурсу різна, але за роки вони дійсно можуть стати дефіцитними. Але це станеться не в один день, населення планети рухається до цього поступово. Справа в тому, що по-іншому не може бути, так як кожен рік на планеті народжується 85 мільйонів чоловік, які також, як і інші потребують корисних ресурсах. Вчені відзначили, що в основному дефіцит помітний по питній води, так як зникнення даного ресурсу вже зараз можна помітити у деяких районах світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.