Супутник «Юнона», який наблизився максимально близько до Юпітера і облетів його по орбіті, отримав цікаві фото. Зображення були зроблені з незвичайного ракурсу і є унікальними.
Минулого тижня була отримана інформація, що Автоматична міжпланетна станція «Юнона» дуже близько наблизилася до планети, після чого залишалося чекати отримання нових фотографій, яких ще ніколи не було. Особливий інтерес у дослідників викликали зображення північного полюса космічного об’єкта, де знаходиться штормова система.
Інформацією про нове відкриття поділився доктор Скотт Болтон з американського інституту штату Сан-Антоніо. За його розповідями ця частина планети дуже сильно відрізняється від інших, це зразу помітно завдяки більш блакитному забарвленню в цьому місці. Причиною такого явища є постійні шторми. Також видно було й тіні хмар, що свідчить про те, що вони знаходяться вище більшості інших об’єктів, які розташовані на цій планеті.
Для знімків поверхні планети були задіяні самі різні апарати, які дозволили зробити самі різні зображення і дізнатися як можна більше. Особливу увагу дослідників викликала зйомка в інфрачервоному кольорі. Головним чином вони були спрямовані на вивчення полюсів планети, як північного, так і південного. Полярне сяйво на одному з них вразило вчених, так як вони ніколи раніше такого не бачили, хоч і представляли щось подібне в теорії.
Дослідження повинні продовжитися аж до лютого 2018 року, після чого космічний агрегат буде зруйнований після падіння на планету згораючи в атмосфері. Така утилізація буде зроблена навмисно, щоб уникнути зіткнення з різними супутниками Юпітера.