Вчені отримали нові докази «великого алтайського потопу»

Вчені в Республіці Алтай змогли отримати нові докази «великого алтайського потопу». У квітні нинішнього року в околицях населеного пункту Майма фахівці виявили фрагменти кінцівки оленя, вік цієї знахідки складає приблизно 20-22 тисяч років.

Кістки парнокопитного знайшли в піщано-гравійному кар’єрі на глибині 24 метри. У той же час на очі дослідникам попався прекрасно збережений бивень мамонта. В республіканському Міністерстві культури заявили, що виявлені в одному місці останки стародавніх тварин підтверджують припущення про загибель представників фауни при найпотужнішому повені. В Алтаї цей природний катаклізм стався близько 20 тисяч років тому.

Раніше на території Майми виявили бивні трьох дорослих мамонтів, а також дитинчати. Крім того, бивень мамонта знайшли також і в Шебалінському районі.
Фахівці припускають, що мамонти, останки яких знаходять, були поховані в товстому шарі гравію в період так званого «великого потопу». Потоп стався внаслідок прориву гігантського озера, яке знаходилося в Чуйській улоговині на півдні нинішньої Республіки Алтай.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh