Вчені отримали можливість програмувати людину

Вчені з США досягли нових можливостей у змінах складу ДНК. Тепер вже можна буде змінити характер і інші індивідуальні особливості кожної людини.

Найбільш далеко просунулися в питаннях вивчення ДНК, а також його зміни вчені з Масачусетского університету. Вони розібралися в складі двох третина людського гена, а це значить, що вже в недалекому майбутньому цілком можливий повний контроль над всім людським ДНК.

Для того, щоб змінювати склад ДНК потрібно насамперед наступне – зрозуміти його код. Якщо він буде відомий, то у тому, що б отримати необхідний результат з наявного геному, немає нічого складного. Зараз кращий результат це розгадування 63% коду ДНК кишкової палички.

Що стосується застосування отриманих вченими знань на практиці, так в першу чергу їх можна використовувати для того, щоб захиститися від різніх вірусів. Для цього необхідно створити генетично модифікованих людей, які вже спочатку будуть несприйнятливі до конкретних захворювань.

Виходить, що вже найближчим часом можна буде створити людину, яка володітиме набором необхідних якостей. Це звичайно схоже на наукову фантастику, але тим не менше, всі нині існуючі технології колись теж були лише мріями.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh