Авторські статтіНовини

Вчені: Основна вимога для функціонування імунних Т-клітин розкрита

Розкрита основна вимога, пов’язана з функцією імунних регуляторних Т-клітин. Про це заявили вчені після багатьох досліджень.

За словами фахівців, без участі імунних клітин, які відомі як регуляторні Т-клітини, не обходитися жоден біологічний процес. Результати проведених імунологами дослідів дозволяють зрозуміти складну роль цих клітин у генезисі певних форм ракового захворювання, пов’язаного з шлунково-кишковим трактом.

Вплив регуляторних Т-клітин пригнічує активну функцію ефекторних Т-клітин. Це стосується і цитотоксичних Т-клітин. Створюють і підтримують ці клітини рецептор ІЛ-2. Імунологи так і не змогли визначити, навіщо супрессорна функція вимагає наявність рецепторів. Як відомо, із-за хронічного запалення розвивається онкологія шлунковокишкового тракту. В цьому процесі не менш важлива роль належить еффекторним Т-клітинам. У дослідженнях вчені задіяли гризунів, схильних до пухлин такого виду. Як підтверджують підсумки експериментів, важлива роль регуляторних Т-клітин зафіксована в зазначеному тракті з захворюванням. При цьому клітини сприяють процесу розвитку пухлини на пізній стадії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.