Вчені: Основна вимога для функціонування імунних Т-клітин розкрита

Розкрита основна вимога, пов’язана з функцією імунних регуляторних Т-клітин. Про це заявили вчені після багатьох досліджень.

За словами фахівців, без участі імунних клітин, які відомі як регуляторні Т-клітини, не обходитися жоден біологічний процес. Результати проведених імунологами дослідів дозволяють зрозуміти складну роль цих клітин у генезисі певних форм ракового захворювання, пов’язаного з шлунково-кишковим трактом.

Вплив регуляторних Т-клітин пригнічує активну функцію ефекторних Т-клітин. Це стосується і цитотоксичних Т-клітин. Створюють і підтримують ці клітини рецептор ІЛ-2. Імунологи так і не змогли визначити, навіщо супрессорна функція вимагає наявність рецепторів. Як відомо, із-за хронічного запалення розвивається онкологія шлунковокишкового тракту. В цьому процесі не менш важлива роль належить еффекторним Т-клітинам. У дослідженнях вчені задіяли гризунів, схильних до пухлин такого виду. Як підтверджують підсумки експериментів, важлива роль регуляторних Т-клітин зафіксована в зазначеному тракті з захворюванням. При цьому клітини сприяють процесу розвитку пухлини на пізній стадії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh