Авторські статтіНовини

Вчені: Невміння управляти своїм часом формується з дитинства

Група дослідників з Нью-Йоркського університету провела спеціальне дослідження з залученням до участі 292 студентів старших курсів. Результати продемонстрували, що невміння ефективно управляти своїм часом формується ще в дитячому віці.

У дослідженні, організованому представниками Нью-Йоркського Університету, брали участь 135 чоловіків та 157 жінок. В ході соціального експерименту учасники оцінювали рівень регулярності різних заходів, а також підпрограм з дитячого і юнацького періоду, включаючи прийоми їжі, оцінку часу, проведеного в колі своїх близьких і друзів, а також позакласних заходів.

Результати показали, що люди, дитинство яких проходило на тлі більш стабільних сімейних відносин, мають, як правило, набагато менше проблем з організацією та ефективним управлінням своїм часом в більш зрілому віці. Дослідження вносить певний внесок в усвідомлення того, що регулярність, що проявляється людьми в повсякденному житті, може серйозно допомогти в поліпшенні навичок управління часом, що, у свою чергу, скоротить труднощі в їх дорослому житті.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України