Авторські статтіНовини

Вчені: Неандертальці були канібалами

Бельгійські вчені заявили, що неандертальці були канібалами. Докази цього археологи виявили в бельгійській печері Гойї у Валлонії, інформує видання Phys.

Дослідники встановили, що неандертальці їли коней, північних оленів, а також один одного. У бельгійських печерах були знайдені людські кістки новонародженого, чотирьох дорослих і підлітків, які жили приблизно 40 тисяч років тому.

Вчені встановили чіткі злами і скорочення в тілах з’їдених неандертальців. «Абсолютно точно вони їли один одного саме тут», – заявляє глава дослідницької групи Крістіан Кассіус (Christian Casseyas).

Виявлені в печері кістки говорять про те, що неандертальці наближалися до кінця свого існування на Землі. Їх замінила Людина розумна, яка також схрещувалася з неандертальцями.

Археологи також встановили, що неандертальці дбали про тілах покійних і проводили різні ритуали перед похованням. Однак вони часто і їли мертвих. Докази неандертальського людоїдства були знайдені в південній Європі: у печерах Франції та Іспанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України