Авторські статті

Вчені назвали версію про восьминогів-інопланетян безглузду

Останнім часом ряд наукових видань опублікували статті про те, що восьминоги можуть бути істотами, які залишилися на Землі після присутності позаземного розуму. Деякі підстави для цього припущення, дійсно, є.

Вчені кажуть, що ці молюски володіють трьома серцями, здатні до зміни забарвлення, володіють досить великим мозком, і піддаються дресируванню.

Фахівці часто використовували восьминогів у своїх дослідах, в той ж час їх еволюція довгий час залишалася недоступною для їх поняття.

Усі ці факти дали підстави для припущень, що ці істоти потрапили на Землю випадково, будучи інопланетними організмами. Цієї теорії дотримувались і багато вчених, що займаються дослідженнями для того, щоб довести цей факт.

Вони припускали, що восьминоги, як і кальмари, могли потрапити на Землю в результаті падіння кілька мільйонів років тому космічного тіла, на якому перебували їхні яйця, які прибули з Всесвіту.

У тієї ж годину, ряд вчених не підтримують цю теорію. Вони вважають, що істоти  які прибули з глибини космосу ніколи не змогли б ужитися на новій планеті. Тим більше, при наявності таких розбіжностей у своїй будові з іншими молюсками.

Альтернативна версія в тому, що утворенні нових форм життя на Землі посприяв Кембрійський вибух, який стався на планеті близько 500 млн років тому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.