Авторські статтіЗдоров'я

Вчені назвали симптоми небезпечного виду раку

Рак порожнини рота дуже схожий на нешкідливу застуду. Але в цей ж час він щорічно забирає життя десятків тисяч людей.

Рак порожнини рота знаходиться на 14 місці у рейтингу найпоширеніших онкологічних захворювань у Великобританії. Щороку в країні з таким діагнозом гине 7300 осіб.

Рак порожнини рота може викликати цілий ряд промов. Однак людина може захворіти не залежно від того, чи вживає людина алкоголь і багато палити. Зараз же вчені назвали симптоми цього дуже небезпечного виду раку. Завдяки цьому люди зможуть вчасно звертатися до лікаря.

Згідно з даними вчених, є три основних симптоми. Одним з них є виразки в роті, які не загоюються протягом декількох тижнів. Також про рак порожнини рота говорять і постійні пухлини у роті, які з часом з’являються і зникають. Ознакою онкології також може бути збільшення лімфатичних вузлів на шиї.

Серед інших симптомів вчені відзначають болі при ковтанні, зміни тембру голосу, втрата ваги, кровотеча і оніміння рота, свербіж в яснах і так далі.

Особливо важливо звертатися до лікарів, якщо у людини спостерігаються зазначені симптоми і якщо ви до того ж палите або вживаєте алкоголь.

На тлі цього вчені раджу людям намагатися вести здоровий спосіб життя і намагатися уникати шкідливих звичок. Все це не просто сприятливо позначиться на загальному рівні здоров’я і фізичної підготовки, але й на можливий розвиток будь-якого виду раку порожнини рота і не тільки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.