Вчені назвали симптоми небезпечного виду раку

Рак порожнини рота дуже схожий на нешкідливу застуду. Але в цей ж час він щорічно забирає життя десятків тисяч людей.

Рак порожнини рота знаходиться на 14 місці у рейтингу найпоширеніших онкологічних захворювань у Великобританії. Щороку в країні з таким діагнозом гине 7300 осіб.

Рак порожнини рота може викликати цілий ряд промов. Однак людина може захворіти не залежно від того, чи вживає людина алкоголь і багато палити. Зараз же вчені назвали симптоми цього дуже небезпечного виду раку. Завдяки цьому люди зможуть вчасно звертатися до лікаря.

Згідно з даними вчених, є три основних симптоми. Одним з них є виразки в роті, які не загоюються протягом декількох тижнів. Також про рак порожнини рота говорять і постійні пухлини у роті, які з часом з’являються і зникають. Ознакою онкології також може бути збільшення лімфатичних вузлів на шиї.

Серед інших симптомів вчені відзначають болі при ковтанні, зміни тембру голосу, втрата ваги, кровотеча і оніміння рота, свербіж в яснах і так далі.

Особливо важливо звертатися до лікарів, якщо у людини спостерігаються зазначені симптоми і якщо ви до того ж палите або вживаєте алкоголь.

На тлі цього вчені раджу людям намагатися вести здоровий спосіб життя і намагатися уникати шкідливих звичок. Все це не просто сприятливо позначиться на загальному рівні здоров’я і фізичної підготовки, але й на можливий розвиток будь-якого виду раку порожнини рота і не тільки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh