Вчені назвали самий привабливий вік у жінок

Соціологи провели масштабні опитування для того, щоб встановити найбільш привабливий вік у жінок. Результати соціологічного дослідження показали, що піку краси леді досягають після 30 років. Чоловіки заявили, що в такому віці жінки більш упевнені в собі, що позитивно впливає на їх привабливість.

Соціологи з Великобританії спростували думку, що запорукою краси є юність. Щоб розвінчати міф, фахівці провели соцопитування, учасниками якого стали понад двох тисяч осіб обох статей. Згідно думки більшості опитаних респондентів, найпривабливішим віком у жінок є 31 рік. Чоловіки пояснили, що в такому вигляді леді знаходяться на піку краси не тільки своєї зовнішності, але і впевненості, самодостатності, що і робить їх максимально привабливими.

Також вчені відзначили, що жінки, яким пішов четвертий десяток, в більшості випадків, байдуже ставляться до думки оточуючих, що раніше могло сприйматися ними досить болісно. Завдяки цьому леді також виглядають краще, так як в такому випадку вони стають ще більш впевненими в собі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh