Авторські статтіНовини

Вчені назвали самий привабливий вік у жінок

Соціологи провели масштабні опитування для того, щоб встановити найбільш привабливий вік у жінок. Результати соціологічного дослідження показали, що піку краси леді досягають після 30 років. Чоловіки заявили, що в такому віці жінки більш упевнені в собі, що позитивно впливає на їх привабливість.

Соціологи з Великобританії спростували думку, що запорукою краси є юність. Щоб розвінчати міф, фахівці провели соцопитування, учасниками якого стали понад двох тисяч осіб обох статей. Згідно думки більшості опитаних респондентів, найпривабливішим віком у жінок є 31 рік. Чоловіки пояснили, що в такому вигляді леді знаходяться на піку краси не тільки своєї зовнішності, але і впевненості, самодостатності, що і робить їх максимально привабливими.

Також вчені відзначили, що жінки, яким пішов четвертий десяток, в більшості випадків, байдуже ставляться до думки оточуючих, що раніше могло сприйматися ними досить болісно. Завдяки цьому леді також виглядають краще, так як в такому випадку вони стають ще більш впевненими в собі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.