Авторські статтіНовини

Вчені назвали період, коли жінка відчуває найбільший сексуальний потяг

Американські вчені визначили, коли жінки відчувають максимальний сексуальний потяг. Воно має відношення до менструального циклу і впливає на підвищення лібідо.

Для того, щоб провести дослідження, вчені запросили жінок, віком від 23 до 44 років. У цьому експерименті брало участь близько 100 осіб. Представниці жіночої статі дали згоду представляти дані про себе протягом місячного періоду.

Згідно з результатами досліджень стало ясно, що пік активності сексуального збудження у жінок припадає в період овуляції. Крім того, багато можуть відчувати потяг заздалегідь, за пару тижнів до того, як почнуться місячні. Тобто, в середині менструального циклу.

Тим не менш, не варто прив’язувати потяг такого роду до певної дати. Він залежить від багатьох факторів: захворювання, стреси, наявність об’єктивних чи суб’єктивних проблем. Партнерам слід мати на увазі, що жінки більш зацікавлені в інтимній близькості у період овуляції, так як це може стати гарною допомогою для планування спільного сексуального життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України