Вчені назвали період, коли жінка відчуває найбільший сексуальний потяг

Американські вчені визначили, коли жінки відчувають максимальний сексуальний потяг. Воно має відношення до менструального циклу і впливає на підвищення лібідо.

Для того, щоб провести дослідження, вчені запросили жінок, віком від 23 до 44 років. У цьому експерименті брало участь близько 100 осіб. Представниці жіночої статі дали згоду представляти дані про себе протягом місячного періоду.

Згідно з результатами досліджень стало ясно, що пік активності сексуального збудження у жінок припадає в період овуляції. Крім того, багато можуть відчувати потяг заздалегідь, за пару тижнів до того, як почнуться місячні. Тобто, в середині менструального циклу.

Тим не менш, не варто прив’язувати потяг такого роду до певної дати. Він залежить від багатьох факторів: захворювання, стреси, наявність об’єктивних чи суб’єктивних проблем. Партнерам слід мати на увазі, що жінки більш зацікавлені в інтимній близькості у період овуляції, так як це може стати гарною допомогою для планування спільного сексуального життя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh