Авторські статтіНовини

Вчені назвали основну помилку чоловіків у сексі

Дослідники центру Sex Information and Education Council of Canada провели соціологічне опитування, за результатами якого встановили, що чоловіки в процесі сексу допускають дуже серйозну помилку. Даний недолік може навіть спричинити за собою розрив гетеросексуальних стосунків.

Вчені вивчили поведінку при статевому акті 2400 волонтерів. З’ясувалося, що представники сильної статі засмучують своїх партнерок тим, що не обіймають їх відразу після інтимної близькості. У більшості випадків саме цей недолік і служить підставою для припинення любовного зв’язку.

Фінальні обійми є найважливішим аспектом сексуальної гри, поряд з безпосередньо статевим актом і передуючими йому ласками. Дамам достатньо, щоб їх усього на кілька хвилин уклали в обійми після сексу, в результаті вони стають на 30 відсотків більш задоволеними та щасливими.

Потреба прекрасної статі в обіймах пояснюється досить просто: після сексуальної близькості жінка відчуває себе вразливою, і тому потребує психологічної підтримки. У цей момент слід показати їй турботу і увагу.

Раніше фахівці того ж канадського центру провели ще одне цікаве дослідження на тему сексуальних стосунків між людьми. Вони з’ясували шокуючий факт: виявляється, понад 72 відсотків жінок, які перебувають у тривалих зв’язках з партнером, та 98 відсотків чоловіків під час сексу думали про те, як би вони могли займатися коханням з іншим сексуальним об’єктом.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України