Вчені назвали ймовірну дату кінця світу

Вченим вдалося визначити дату, коли загине все людство на Землі. Фахівці повідомили, що смерть настане, коли Сонце перетвориться на білого карлика, що відбудеться вже через 10 мільярдів років.

Вчені акцентували увагу на тому, що ми безпосередньо залежимо від Сонця, найбільшої зірки нашої системи. Саме завдяки йому у нас функціонує все живе. У зв’язку з цим, як тільки відбуваються вибухи на Сонці, ми їх відчуваємо, як ніхто інший. Фахівці провели ряд досліджень, завдяки яким з’ясували, що для народження нової зірки такого ж масштабу повинно пройти більше 30 мільярдів років після великого вибуху. Вчені вважають, що він відбудеться після вимирання людства, коли зовнішнього тепла вже не буде, а ядро Землі з часом згасне. Вибух буде такого масштабу, що зможе породити нове життя, але для цього потрібні мільярди років.

Фахівці в опублікованому звіті також заявили, що нове життя може виникнути близько зірки, яка 0,08-3,7 рази важча Сонця. Якщо ж маса перевищить сонячну, то і тривалість існування буде вища. Вони також зазначили, що основним параметром для вимірювання даної величини є маса планети. Вчені акцентували увагу на тому, що через 10 мільярдів років людство помре, а через 40 мільярдів можуть бути нові зореутворення, які зможуть зародити планети.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

One comment

  1. Avatar

    “від Сонця, НАЙБІЛЬШОЇ зірки нашої галактики.” – дальше можно не читать 🙂

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh