Вчені навчилися визначати вік людини за зразком крові

Вчені з наукового університету в Олбані в Нью-Йорку провели титанічну пошукову роботу, завдяки якій був розроблений метод, що дозволяє швидко і точно визначити вік людини лише за зразком її крові. За словами вчених, цей метод можна вважати справжнім проривом в науці, крім того, його застосування в галузі криміналістики значно спростить пошук злочинців.

В даний час, у криміналістиці для даної мети використовують аналіз ДНК, проте він не дає точного результату і займає надто багато часу, якого часом у правоохоронних органів просто немає. Під час створення нового методу аналізу вчені-дослідники детально вивчили рівні лужної фосфатази – ферменту, що становить клітинну мембрану практично у всіх тканинах організму.

Під час експерименту вдалося з’ясувати, що рівень лужної фосфатази залежить від віку людини. Наприклад, підлітковий рівень лужної фосфатази – досить високий, завдяки зростанню кісток, але з плином часу він сповільнюється і у людей у віці 17-18 років стрімко йде на спад. Ще одним фактом, що говорить на користь даного аналізу, служить його незмінна точність навіть через 48 годин після збору крові.

Один з учених, приймає активну участь в експерименті, Джан Халамек заявляє, що подальша мета досліджень полягатиме у визначенні статі та етнічної групи за допомогою подібних методів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh