Експерименти з пам ” яттю проводять студенти двох університетів Канади в Альберті і Летбріджі під керівництвом Анастасії Грінберг. Їх мета – змусити людину є ятовувати інформацію у сні, про що пише NeuroImage.
Вчені нагадують, що під час фазі глибокого і повільного сну активність мозку людини також розрізняється. В теорії, викладеної студентами, йдеться про можливості змусити мозок засвоювати інформацію саме у фазі повільного сну, коли активність органу різноманітна. Для вивчення даної особливості дослідники змоделювали цю активність, використовуючи електромагнітні хвилі. Перші експерименти показали, що правильне вплив на мозок під час фазі повільного сну дійсно може поліпшити пам’ять.
Під «правильним» вчені мають на увазі електричний вплив на мозок. Зараз не можна сказати точно, чи буде потрібно студентам спати після кожної парі або купувати спеціальний стимулюючий пам’ять прилад, оскільки сучасне медичне обладнання не дозволяє вивчити всі тонкощі активності мозку на людину. Тому на перший план вони висунули створення відповідної апаратури, щоб продовжити експерименти.